Pasaulyje egzistuoja gausybė prekės ženklų, kurių pavadinimai yra tapę bendriniais – „kolos“, „konversų“ ar „pampersų“ sėkmė niekam nekelia abejonių.

Prekės ženklas žinomumas ir sėkmė priklauso nuo daugybės faktorių. Tai nuolatinis darbas su prekės ar paslaugos kokybe, plėtra, atpažinimu rinkoje, sąsajomis su tos srities kategorija, kryptingu įvaizdžio valdymu, išskirtinumu.

Kaip didinti prekės ženklo žinomumą? Siūlome išbandyti kelis inovatyvius būdus!

  • Firminės atributikos naudojimas. Kasdienės korespondencinės priemonės (firminiai blankai, vizitinės kortelės); pakuotės, atspindinčios pagrindinę prekės idėją; aprangos dizainas; reklaminių priemonių dizainas (skrajutės, interneto svetainės dizainas ir t. t.); iškabos; reklaminiai pranešimai. Šios priemonės padės tapti labiau matomais bei atpažįstamais. Daugiau apie firminio stiliaus svarbą prekės ženklo žinomumui galite skaityti čia.
  • Tikriausiai žinote, kad be SEO specialistų pagalbos šiandien neišsiverčia dažna įmonė. Realybė tokia, kad SEO didinant prekės ženklo žinomumą išties padeda! Jei tarp interneto paieškos rezultatų pagal raktažodžius svetainė bus iškelta viršų – ji taps labiau matoma, patikimesnė už kitas, sulauks daugiau paspaudimų, o jūsų prekės ženklas ims sietis su parinktais raktažodžiais.
  • Įtakos rinkodara. Arba paprasčiau – įmonių bendradarbiavimas su “influenceriais”. Šiandien tai itin populiarus reklamos būdas. Lojalius sekėjus turintis “influenceris” rekomenduoja prekes ar paslaugas ir daro neabejotiną įtaką prekės ženklo stiprinimui, skatina pardavimus, formuoja vartotojų nuomonę. Svarbu pasirinkti tokį “influencerį”, kurio sekėjų auditorija būtų artima jūsų prekės ar paslaugos tikslinei auditorijai!
  • Komunikacija socialiniuose tinkluose. Socialiniuose tinkluose yra užsiregistravę daugiau nei trečdalis pasaulio gyventojų, tad tai puiki platforma didinti prekės ženklo žinomumą. Reklama tikslinėms grupėms, įtraukiantis, originalus vazidinis bei tekstinis turinys ir  tiesioginis bendravimas su klientais turi didelę galią. Daugiau apie socialinių tinklų naudą verslui galite skaityti čia.
  • Tendencijos. Svarbu nuolat sekti tendencijas, susijusias jūsų preke ar paslauga ir stengtis įpinti naujų detalių į jūsų prekės ženklą. Šiuolaikinei auditorijai patinka pokyčiai, tad nebijokite keistis! Drąsus, nuolat atsinaujinantis, profesionaliai valdomas prekės ženklas visuomet yra patrauklus ir pastebimas.

Prekinio ženklo kūrimą, vystymą ir žinomumo skatinimą galite perleisti į patikimas rankas! Bendradarbiaukime.